RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Scheme
sk: Schéma

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Fields
sk: Polia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Entity ID
sk: ID Entity
