RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat
