RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش
