RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
