RDF Sync (1.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Scheme
vi: CSDL

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: User
vi: Người dùng

en: Fields
vi: Các trường

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: Port
vi: Cổng

en: Synchronization
vi: Đồng bộ

en: Columns
vi: Các cột

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực

en: Connection
vi: Kết nối
