Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ
