Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Enable
ar: تفعيل

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Text
ar: نص

en: Fields
ar: الحقول

en: Property
ar: الخاصية

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: About
ar: حول

en: - Select a field type -
ar: - اختر نوع الحقل -

en: There was a problem creating field %label: !message
ar: ُوجدت هنالك مشكلة في إنشاء الحقل %label: !message
