Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Enable
az: Qoşulub

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Save
az: Saxla

en: Text
az: Mətn

en: Fields
az: Sahələr

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: About
az: Haqqında
