Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text
el: Κείμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: About
el: Περί

en: - Select a field type -
el: - Επιλέξτε έναν τύπο πεδίου -

en: There was a problem creating field %label: !message
el: Προέκυψε ένα πρόβλημα κατά τη δημιουργία του πεδίου %label: !message
