Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: Fields
ka: ველები

en: Your settings have been saved.
ka: თქვენი პარამეტრები შენახულია.
