Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Enable
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Fields
kk: Өрістер
