Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Text
ku: دەق

en: About
ku: دەربارە

en: - Select a field type -
ku: - هەڵبژاردنی جۆری خانە -
