Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
