Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Enable
ro: Activare

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Data Type
ro: Tipul datelor

en: Property
ro: Proprietate

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.

en: About
ro: Despre

en: - Select a field type -
ro: - Selectaţi tip câmp -
