Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
