Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Label
ug: بەلگە

en: Text
ug: تېكىست

en: Your settings have been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.

en: About
ug: ھەققىدە
