Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Enable
vi: Bật

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Text
vi: Văn bản

en: Fields
vi: Các trường

en: Data Type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select a field type -
vi: - Chọn một kiểu trường -

en: There was a problem creating field %label: !message
vi: Gặp lỗi khi tạo trường %label: !message
