Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст
