Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Enable
te: చేతనించు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.

en: About
te: గురించి
