Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Save
af: Stoor
