Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Text
bs: Tekst

en: Fields
bs: Polja

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: - Select a field type -
bs: - Izaberite tip polja -
