Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Enable
ca: Habilita

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Fields
ca: Camps

en: Property
ca: Propietat

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.

en: About
ca: Detalls

en: - Select a field type -
ca: - Seleccioneu un tipus de camp -

en: There was a problem creating field %label: !message
ca: Hi ha hagut un problema al crear el camp %label: !message
