Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Enable
da: Aktivér

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Text
da: Tekst

en: Fields
da: Felter

en: Data Type
da: Datatype

en: Property
da: Egenskab

en: Your settings have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: About
da: Om

en: - Select a field type -
da: - Vælg en felttype -

en: There was a problem creating field %label: !message
da: Der opstod et problem under oprettelse af feltet %label: !message
