Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Enable
et: Luba

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Text
et: Tekst

en: Fields
et: Väljad

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: About
et: Programmist

en: - Select a field type -
et: - Vali välja tüüp -

en: There was a problem creating field %label: !message
et: Välja %label loomisel tekkis viga: !message
