Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Enable
he: הפעלה

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Text
he: טקסט

en: Fields
he: שדות

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: About
he: אודות

en: - Select a field type -
he: - בחירת סוג שדה -
