Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Enable
is: Virkja

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Text
is: Texti

en: Fields
is: Svæði

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.

en: About
is: Um
