Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Data Type
kn: ದತ್ತಾಂಶದ ಬಗೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
