Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Save
mn: Хадгалах

en: Text
mn: Текст
