Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Save
sq: Ruaj

en: About
sq: Informacione

en: - Select a field type -
sq: - Zgjidh llojin e fushës -
