Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Enable
eu: Gaitu

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Text
eu: Testua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select a field type -
eu: - Aukeratu eremu mota -
