Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Enable
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Text
fa: متن

en: Fields
fa: فیلدها

en: Property
fa: ویژگی

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: About
fa: درباره

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -

en: There was a problem creating field %label: !message
fa: مشکل در ایجاد فیلد %label: !message
