Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Text
gl: Texto

en: Fields
gl: Campos

en: Property
gl: Propiedade

en: Your settings have been saved.
gl: Os axustes foron gardados.

en: About
gl: Información

en: - Select a field type -
gl: - Selecciona un tipo de campo -

en: There was a problem creating field %label: !message
gl: Houbo un problema creando o campo %label: !message
