Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Text
ps: متن

en: About
ps: په اړه
