Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Enable
sk: Povoliť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Fields
sk: Polia

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: About
sk: Informácie o

en: - Select a field type -
sk: - Vyberte typ poľa -
