Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Text
ur: متن

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
