Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Enable
cs: Zapnout

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Fields
cs: Pole

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: About
cs: Popis

en: - Select a field type -
cs: - Vyberte typ pole -

en: There was a problem creating field %label: !message
cs: Při vytváření pole @label nastal problém: !message
