Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Text
eo: Teksto

en: Fields
eo: Kampoj

en: - Select a field type -
eo: - Selektu tipo de kampo -
