Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Status
fr: État

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Text
fr: Texte

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Fields
fr: Champs

en: Data Type
fr: Type de données

en: Property
fr: Propriété

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.

en: About
fr: À propos

en: - Select a field type -
fr: - Choisir un type de champ -

en: There was a problem creating field %label: !message
fr: Il y a eu un problème lors de la création du champ %label : !message
