Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Enable
ja: 有効

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Text
ja: テキスト

en: Fields
ja: フィールド

en: Data Type
ja: データ タイプ

en: Property
ja: プロパティー

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: About
ja: アバウト

en: - Select a field type -
ja: - フィールドタイプを選択 -

en: There was a problem creating field %label: !message
ja: フィールド %label を作成中に問題が発生しました: !message
