Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Enable
oc: Activar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text
oc: Tèxte

en: Fields
oc: Camps

en: Property
oc: Proprietat

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.

en: About
oc: A prepaus

en: - Select a field type -
oc: - Seleccionatz un tipe de camp -
