Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ
