Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Enable
ru: Включить

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Text
ru: Текст

en: Fields
ru: Поля

en: Data Type
ru: Тип данных

en: Property
ru: Свойство

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: About
ru: Информация

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: - Select a field type -
ru: - Выберите тип поля -

en: There was a problem creating field %label: !message
ru: Возникла проблема при создании поля %label: !message
