Schema.org configuration tool (RDF UI) (8.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Enable
sv: Aktivera

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Fields
sv: Fält

en: Property
sv: Attribut

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: About
sv: Om

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: - Select a field type -
sv: - Välj en fälttyp -

en: There was a problem creating field %label: !message
sv: Det uppstod ett problem vid skapandet av fält %label: !message.
