Real Estate Manager (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: settings
da: indstillinger

en: Back
da: Tilbage

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: URL alias
da: Alternativ URL

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Coordinates
da: Koordinater

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: published
da: udgivet

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Changed
da: Ændret

en: not published
da: ikke udgivet

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
da: Ønsker du at slette versionen fra %revision-date?

en: Available
da: Tilgængelig

en: Sold
da: Solgt

en: Tooltip
da: værktøjstip

en: Delete earlier revision
da: Slet tidligere version

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Floor
da: Etage

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu

en: Whether a new revision should be created by default
da: Hvorvidt der som standard skal oprettes en ny version
