Real Estate Manager (1.0.0-rc3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: URL alias
sv: URL-alias

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Coordinates
sv: Koordinater

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: published
sv: publicerad

en: Create new revision
sv: Skapa ny version

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Changed
sv: Ändrad

en: not published
sv: ej publicerad

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sv: Är du säker på att du vill radera versionen från %revision-date?

en: Available
sv: Tillgänglig

en: Building
sv: Byggnad

en: Sold
sv: Såld

en: Delete earlier revision
sv: Radera tidigare version

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu
