Real Estate Manager (1.0.0-rc6) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: published
kk: жарияланған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
