Real Estate Manager (1.0.1) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: settings
hu: beállítások

en: Back
hu: Vissza

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Demo
hu: Tesztelés

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Coordinates
hu: Koordináták

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: published
hu: közzétett

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Final
hu: Döntő

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Changed
hu: Módosítva

en: not published
hu: rejtett

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Available
hu: Elérhető

en: Building
hu: Felépítés

en: Sold
hu: Eladva

en: Delete earlier revision
hu: Korábbi változat törlése

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Last saved
hu: Utoljára mentve

en: Not saved yet
hu: Nem volt még mentve

en: Whether a new revision should be created by default
hu: Alapértelmezetten készüljön-e új változat

en: Your message has been send.
hu: Az üzenet el lett küldve.
