Real Estate Manager (1.0.1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Configuration
ps: سازول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: published
ps: خپاره شوي

en: Plugin
ps: لګون
