Real Estate Manager (1.0.2) - en to gl translation catalogue (50 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: settings
gl: opcións

en: Back
gl: Voltar

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: URL alias
gl: Alias de URL

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Configuration
gl: Configuración

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: published
gl: publicado

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: not published
gl: non publicado

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Available
gl: Dispoñible

en: Presentation
gl: Presentación

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Delete earlier revision
gl: Eliminar a revisión anterior

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Last saved
gl: Gardado por última vez

en: Not saved yet
gl: Aínda sen gardar
