Real Estate Manager (1.0.2) - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: published
lv: publicēts

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Available
lv: Pieejams

en: Sold
lv: Pārdots

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Weight for @title
lv: Svars @title
